Sıkça Sorulan Sorular

kralilan.com SSS


Ülkemizdeki tüm Büyükşehir Belediyeleri, ilçe belediyeleri, İl Özel İdareleri, Mal Müdürlükleri, Bankalar, özelleştirme idaresi, İcra ve İzale-i şüyu daireleri, sahibinden, emlakçıdan inşaat firmasından, özetle tüm kamu kurumlarından satılık gayrimenkullerin uydu üzerinden gerçek konumlarıyla Türkiye’de ve diğer ülkelerdeki yatırımcılara sunduğumuz bir seri ilan sitesidir.

kralilan.com internet sitesi üzerinden ilanlarınızı daha geniş kitlelere ve özellikle yabancı yatırımcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Emlakçı değiliz. İlanlardan ve satılan parsellerden komisyon almıyoruz. kralilan.com şu anda kullanmış olduğunuz seri ilan sitelerinin gelişmiş bir versiyonudur.
Sitemize üyelik ücretsizdir.
İlan vermek adet sınırlaması olmaksızın ücretsizdir. İstediğiniz kadar parselin ilanını sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Şayet elinizde çok sayıda ilanınız varsa editörlerimiz size yardım etmekten memnun olacaktır.
kralilan.com sadece doping alan ( acil üst sıradayım vb.) sahibinden parsellerini ve bazen fırsat parsellerini facebook ve diğer sosyal medya üzerinden yayınlar. İlanların tamamına ancak site üzerinden ulaşabilirsiniz.İlinizde Satılık ilanları ve yatırım fırsatları kaçırmamak için facebook simgesine tıklayın. İlinize ait facebook sayfasını bulun beğenin ve takibe alarak haberdar olun.
Sitemizin gelir kaynağı emlakçı, inşaat firmaları ve konuyla alakalı diğer firmaların verdiği reklam ücretleri, mağaza ücretleri, yatırımcıların aldıkları krediler ve doping ilan ücretleridir. Yani alışılmışın dışında İlan verenden hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz.
Sitemizin gelir kaynağı emlakçı, inşaat firmaları ve konuyla alakalı diğer firmaların verdiği reklam ücretleri, mağaza ücretleri, yatırımcıların aldıkları krediler ve doping ilan ücretleridir. Yani alışılmışın dışında İlan verenden hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz.
Sınırsız ve ücretsiz ilan verebilirsiniz. Bu sayede sosyal medya ve site üzerinden ilanınızı dünyaya duyurma fırsatını yakalamış olursunuz. Gerçek uydu görünümleriyle ilanların lokasyonu hakkında doğru bilgi alırsınız. Bu sayede sadece sözel veri ile yetinmeyerek harita üzerinden sorgulamalar yapmak suretiyle istediğiniz bilgilere daha kolay ulaşmış olursunuz. Tematik gösterim imkânı ile gayrimenkullerin detayına girmeden ekran üzerindeki renklerine bakarak malik bilgileri hakkında bilgi edinmiş olursunuz. Zamanınınız kıymetli ve biz bunun farkındayız. Sizi binlerce siteyi aramaktan ve araştırma yapmaktan kurtarıyoruz. Sadece bizim sitemizi takip ederek Milyonlarca sahibinden, 11146 banka şubesinden, 980 sulh hukuk mahkemesinden, 985 İcra dairesinden, Satılamayan binlerce hazine ait gayrimenkulden, Özelleştirme idaresinden, 30 Büyükşehir Belediyesi, 519 Büyükşehir İlçe Belediyesi, 400 İlçe Belediyesi, 396 Belde Belediyesinden, 919 mal müdürlüğünden, on binlerce emlakçı ve inşaat firmasından ve daha onlarca kamu kurumundan satılık tüm gayrimenkulleri sizin için bir araya getiriyoruz.
www.emlakbilgisistemi.com ’un tüm hakları kralilan.com tarafından devir alınmıştır. www.emlakbilgisistemi.com dan kredi alan veya üye olan kullanıcılar, mail adresleri veya onaylı cep telefon numaralarını kullanarak kralilan.com üzerinden hiçbir hak kaybı olmaksızın faydalanmaya devam edeceklerdir.
İlan veren parselini ön plana çıkarmak ve daha fazla sayıda yatırımcıya ulaşmak isterse veya parselini daha hızlı bir şekilde satmayı düşünüyorsa Vitrin ilan alabilir. Vitrin ilanın bir diğer özelliği ilan üzerine tıklanınca ekranın uydu üzerinden parsele gitmesi yani odaklanmasıdır. Bu yatırımcıların parselinizi gerçek konumu ve şekliyle görmesini sağlar. Yaptığımız araştırmalar Vitrin ilan alanların parsellerini % 80 oranda daha hızlı ve daha iyi fiyatlara sattığını göstermiştir.
Evet var. kralilan.com renk haritası aşağıda belirtilmiştir.

Diğer Kamu Kurumlarından

#3c8dbc
Diğer Kamu Kurumlarından

İzalei Şuyudan

#00c0ef
İzalei Şuyudan

Hazineden (Satılamayan)

#00a65a
Hazineden (Satılamayan)

Bankadan

#f39c12
Bankadan

Sahibinden

#f56954
Sahibinden

Hazineden (Satışı Devam Eden)

#d2d6de
Hazineden (Satışı Devam Eden)

Emlak Ofisinden

#001F3F
Emlak Ofisinden

Belediyeden

#605ca8
Belediyeden

İcradan

#ff851b
İcradan

Özelleştirme İdaresinden

#D81B60
Özelleştirme İdaresinden

İnşaat Firmasından

#605ca8
İnşaat Firmasından
kralilan.com'a üye girişi yaptıktan sonra profilim kısmına tıklayarak istediğiniz güncellemeleri yapabilirsiniz.
kralilan.com olarak sizinle iletişime geçebilmemiz ve yeniliklerden haberdar olabilmeniz için üyelik bilgilerinizin güncel olması önemlidir.
Satılık olan parselinizi ön plana çıkarmak ve yatırımcıların dikkatini çekmek için Harita Ekranında sağda yer almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Vitrin ilanlar editörlerimiz tarafından tekrar düzenlemeye tabi tutularak Facebook sayfaları üzerinde ve Google arama sonuçlarında da görüntülenmesi sağlanır. Diğer ilan sitelerinden farklı olarak www.kralilan.com da tüm parseller dikkat çeker ve sorgulanır. Vitrindeki ilanların normal ilanlardan çok daha fazla sorgulandığı ve daha hızlı satıldığı görülmüştür.
Harita üzerinde parsele tıkladığınız anda detay gör ekranı açılır. Burada ilanla alakalı detaylı bilgiler sunuyoruz.

Uydu Görüntüsü: Parseli içerisine alacak şekilde detaylı uydu görüntüsü.

İlan Bilgileri: Vurgulu başlık- fiyatı- m2 fiyatı

Tapu Bilgileri: İli - İlçesi - Mah/Köy - Mah/Köy Eski Adı - Mevki - Niteliği - Tapu Alanı - Malik Durumu - Hisse Alanı Bilgileri

İmar Bilgileri: İmar Durumu - Niteliği - Yapı Nizamı - Kat Adedi - TAKS - KAKS - Emsal - Kat Kaşılığı - Krediye Uygunluk Bilgileri

İhaleli Parsel Bilgileri: Taşınmaz No - Hazine Hissesi - Satılacak Alan - Geçici Teminat - Muammen Bedeli - İlgilisi - Satış Yeri - 1. Satış Tarihi - 2. Satış Tarihi Önceki İhale Tarihi - Hisse Oranı ve varsa İhale Sonucu ve İhale Açıklaması

Açıklamalar: Sahibinden emlakçıdan ve inşaat firmalarından olan parsellerde ilan sahibi tarafından diğer satılık parsellerde bilirkişiler exper gayrimenkul değerleme uzmanları vb tarafından kaleme alınan ve editörlerimiz tarafından gerekli düzeltmeler yapılan parselle alakalı merak edilen bilgilerin sunulduğu alan

İlan Sahibi İle İlgili Bilgiler: Kimden - İlan Sahibi - Telefon - E-Mail Adresi - Adres - İlçe ve İl Bilgileri

Sistem Bilgileri: İlan No - İlan Tarihi bilgileri

Ücretsiz İlanlar Ver

kralilan.com'da her kategoriden ilan vermek tamamen ücretsiz herşey senin elinden yayınla paylaş satış yap.

Aklındaki ilanı hemen bul

kralilan.com'a has özellikleri kullanarak ihtiyacına uygun ilanı hemen bul satıcıyla görüş anlaş.

İlanların Geniş Kitleye Yayılsın.

kralilan.com geniş yayın ağıyla ilanının satıcıyla hemen buluşsun istersen hemen ilan ver.