Şartlar ve Koşullar

kralilan.com Şartlar ve Koşullar


Türkiye’de gayrimenkul üzerinde proje yürüten 30 Büyükşehir Belediyesi, 51 İl Özel İdaresi, 519 Büyükşehir ilçe belediyesi, 400 ilçe belediyesi, 396 Belde Belediyesi, 985 İcra Dairesi ve sulh hukuk mahkemeleri,919 Mal Müdürlüğü,81 Milli Emlak Müdürlüğü,47 Banka,11146 Banka Şubesi, Özelleştirme idaresi ve birçok kamu kurumu ( TCK, DSİ, Vakıf ve Dernekler) yerel yayın yapan gazeteler ve haber kaynakları ayrıca milyonlarca tekil şahıs ve firma tarafından pazarlanan gayrimenkulleri sizin için takip ediyoruz. Sadece bizi takip ederek 3000 üzeri siteyi takip etmez zamandan tasarruf sağlarsınız. Hedefimiz Yatırıma dönük gayrimenkulleri satıcıdan yatırımcıya ulaştırmaktır. Sitemiz yatırımcı sitesidir. Sitenin gelir kaynağı kredi satışı ve reklamlardır. Bu nedenle komisyon vb. gibi bir ücrette söz konusu değildir. Ücretsiz olarak verilen emlak ilanları site yöneticileri tarafından incelendikten sonra 2 iş günü içerisinde yayınlanır.

Site yönetimi belirsiz kalan konularda sizlerden tekrar bilgi isteyebilir. Bu durumda ilanın yayınlanma süresi sizden gelecek cevabın akabinde 2 iş günüdür. Site yönetimi ilan açıklamalarındaki kelime hataları ve anlam bozukluğu gibi hususlarda düzeltme yapabilir. Site yönetimi uygun görmediği resimleri ve içerikleri düzeltebilir ve/veya kaldırabilir.

Siteden sahibinden, emlakçıdan ve inşaat firmasından ilan detaylarına bakmak ücretsiz, diğer kalan tüm kamu kurumlarından ilan detaylarına bakmak ise 1 kredi olarak ücretlendirilir. Üyelik bilgilerinizi ve şahsınıza ait kişisel bilgileri 3.kişilere paylaşmanız önerilmemektedir. Sevgili kullanıcılarımız kralilan.com‘da yer alan ilanlar 3. Kişilerce oluşturulmuş olup içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu ve yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. www.kralilan.com ilan içeriklerinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Site kullanıcıları bu uyarıyı peşinen kabul etmiş sayılır.

İlan bilgilerinin doğruluğundan şüphe duyuyorsanız veya ilandaki taşınmaz satılmışsa veri tabanımızın güncelliğini sağlamamız adına lütfen bize bildiriniz. Sitedeki ilanların konumları kullanıcıların gönderdikleri Kadastral çap, koordinatlı kroki, aplikasyon krokileri, röleve ölçü krokisi ve benzeri gibi teknik dökümanlar yardımıyla koordinatlı veya el ile manuel çizim yapılarak oluşturulmakta ve konumları yaklaşık olarak verilmektedir. Lütfen ilan girerken bu belgelerinde eklendiğinden emin olunuz. Aksi takdirde ilanınız grafiksiz olarak sisteme eklenecektir. Firmamız, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız hizmetlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Üyelerimiz hiçbir açıklama yapmaksızın ücret iadesi isteyebilir. Bu durumda kralilan.com bakiyeyi hesap edip istenilen banka hesabına 5 iş günü içinde havale/eft yöntemiyle yapar.

Ücretsiz İlanlar Ver

kralilan.com'da her kategoriden ilan vermek tamamen ücretsiz herşey senin elinden yayınla paylaş satış yap.

Aklındaki ilanı hemen bul

kralilan.com'a has özellikleri kullanarak ihtiyacına uygun ilanı hemen bul satıcıyla görüş anlaş.

İlanların Geniş Kitleye Yayılsın.

kralilan.com geniş yayın ağıyla ilanının satıcıyla hemen buluşsun istersen hemen ilan ver.